MaryBloom

0,00 

Pred vytvorením nového včelstva vám zašleme:

  • certifikát s voskovou pečaťou o adopcii včelstva s vašim originálnym venovaním pre obdarovaného
  • 1 kg exkluzívneho medovicového medu (nebude odpočítavaný z budúcoročných zásielok, celkom tak získate až 12 kg peľu v mede + 1kg medovicového medu)

Kúpou tohto produktu podporíte vytvorenie jedinečného včelstva o ktoré sa postará skúsený včelár. Usilovné včely z tohto úľa budú pracovať na opelení každého kvetu v ich dosahu, aby z nich mohli získavať superprodukt – peľ, ktorý včelár zašle priamo k vám domov.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 02

Popis

Ak si adoptujete včelstvo, získate celkovo:
– až 12kg čerstvého peľu v mede v priebehu 2 rokov (jedna zásielka obsahuje 10x600g, s možnosťou kombinácie našich produktov – med a medovina)
– originálny certifikát s venovaním
– nezabudnuteľný zážitok pre vás a vašich blízkych – vstup na včelnicu MaryBee v sprievode skúseného včelára

Kúpou tohto produktu, podporíte vytvorenie nového včelstva o ktoré sa kompletne postaráme s našimi  37-ročnými skúsenosťami so včelárením. Včielky budú od prvých jarných kvetov usilovne pracovať na vyprodukovaní čistého prírodného produktu – medu a peľu, určeného výhradne pre vás.

Čo získate?

  • pravý včelí peľ v mede v celkovom množstve až 12kg
  • produkt s etiketou a vašim venovaním
  • certifikát o adopcii a založení nového včelstva
  • ilustrovaný úľ s originálnou maľbou, o ktorý sa vám kompletne postaráme, a z ktorého výťažok skončí priamo na vašom stole
  • exkurzia so skúseným včelárom – pohľad priamo do svojho úľa na našej včelnici MaryBee (poskytneme vám kompletné včelárske vybavenie)
  • doprava a darčekové balenie medu zdarma

Ako prebieha dodanie včelích produktov priamo z vášho úľa?

My vytvoríme nový úľ so včelstvom, na ktorý sa ručne ilustruje motív podľa vašich predstáv aj s venovaním. Tomuto novozaloženému včelstvu venujeme kompletnú, celoročnú starostlivosť. Vy počas sezóny, v mesiacoch máj-august,  získate prístup k svojmu včelstvu, ktoré môžete prísť navštíviť. My vám poskytneme včelársku výstroj, potrebnú k „preventívnej“ prehliadke včelstva.

Dodanie vášho produktu je nasledovné:

  • prvá zásielka peľu v mede v objeme 6kg (10x600g), v priebehu roka 2018 (zvyčajne v mesiacoch máj – jún, najneskôr však do 31.8.2018)
  • druhá zásielka peľu v mede v objeme 6kg (10x600g), v priebehu roka 2019 (zvyčajne v mesiacoch máj – jún, najneskôr však do 31.8.2019)

 

Včelí peľ je zázračné zrnko, ktoré patrí medzi najvýživnejšie potraviny, aké ľudstvo pozná. Obsahuje viac ako 5000 enzýmov a koenzýmov. Športovci ho užívajú pre energiu a jej postupné uvoľňovanie v tele. Má okrem iného aj omladzujúce účinky. Je vhodný pre diabetikov.

Obsahuje:

Bielkoviny – významná je vysoká koncentrácia esenciálnych aminokyselín (leucín, izoleucín, valín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín a tryptofán). 30g peľu dokáže úplne pokryť dennú potrebu esenciálnych aminokyselín pre ľudský organizmus
Cukry – glukóza, fruktóza, dextrín, škrob, celulóza, ribóza, pentóza, kyselina glukurónová, kyselina pyrohroznová, pollenín
Tuky – najhodnotnejšie sú esenciálne masné kyseliny: linolová, linolénová, arachidonová
Minerálne látky – NA, K, Ca, Mg, Fe, Co, S, Cu, P, Si, Se
Enzýmy – pepsin, trypsin, amyláza, invertáza, fosfatáza
Vitamíny – A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D, E, K
Ostatné látky – organické kyseliny, terpentíny, nukleové kyseliny, regulátory rastu a viac ako 100 enzýmov

Možno by sa Vám páčilo…